VIOLENCE AGAINST A GIRL IN SCHOOL

Bir varmış bir eval zaman için bir kız varmış sonra kızın annesi sonra onu okula yazdırdı sonra annesiyle kızıyla beraber okula gittiler sonradan müdür beyin odasına gittiler sonra müdür dediki kızınız kaça gidiyor anneside 6’ya gidiyor sonra müdür bey dediki o zaman kızınızı 6/E’ye alalım sonradan kız 6/E’ye gitti. Yarın oldu kız okula gitti sonra da matematik öğretmeni sınıfa girdi sonra herkes aya kaltı sonra öğretmen dediki “otur” onlarda oturdu.

Zil çaldı Sevda diyen bir kız vardı sonra Sevdayla Merve 1’ci sınıfa kadar beraberdiler. Merve arkadaşı’da ondan nefret ediyolardı.

Sonra 1 kaç ay geçti sonra’da hoca Sevda’ya dediki al bu soruyu çöz dedi Sevda’da aya kaktı sonra dikilip kaldı sonra kızında o zaman 1’ci sınıftayken hocası okuma yazma bilmiyordu hoca dediki otur yerine sonra zil çaldı.

Adem diye bir çocuk vardı. Sevda ile aylay geçiyolarda sonra Sevda çok üzüldü sonra öğretmen içeriye girdi ve Sevda noldu diye söyledi Sevda cevap vermedi.

Yarın oldu Sevda Selmayı korkutu sonra dediki Sevda niye böyle yapıyor o da dediki ben sandım sen korkmuyorsun dedi Sevda gitti onu dövdü yine ağladı sonra sustu.

Yarın oldu Zilan, Rabia, Merve böyle söyledi banane, banane diye söyledi Rabia, Merve, Zilan çok sinirlenmişti.

Yarın oldu Sevda iyi oldu sonra Sevda kimseye bulaşmadı sonra Sevdaya’da kimse bulaşmadı. Sonra iyi arkadaşlar oldular.

KARAKTERLER: Annesi, Arkadaş
YER: Sınıf
OLAY: Kıza kötü davranmak
SONUÇ: Sevda artık iyi biri oldu